Danfoss SSM Gulvvarmemanifold

Danfoss SSM gulvvarmemanifold er en robust løsning til effektiv gulvvarmestyring. Fremstillet i rustfrit stål med 4 udgange til varmekredse, den integrerer en praktisk udlufter samt påfyldnings- og aftapningsfunktion. Ideel til både nye installationer og opgraderinger.

Danfoss SSM Gulvvarmemanifold koster lige nu 1.319 kr. En stigning på 3,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.273 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.273 kr (16. juni 2026) og 1.371 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.319 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Danfoss SSM manifoldst, 4+4 med endestykke
1.319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 4 kredse
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss gulvvarmemanifold 4+4 SSM
1.438 kr
+ fri fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Ssm Manifoldsæt 4+4 M/Endestykke
1.517 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.556 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss SSM manifoldsæt 1 4+4
1.756 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.835 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 4 kredse
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 4 kredse
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Rørventiler