Danfoss SSM gulvvarmemanifold 10+10

Danfoss SSM gulvvarmemanifold 10+10 er designet til effektiv gulvvarmestyring. Fremstillet i rustfrit stål, tilbyder den 10 udgange til varmekredse og integrerede funktioner til udluftning samt påfyldning og aftapning, hvilket sikrer nem vedligeholdelse og optimal varmefordeling i gulve.

Danfoss SSM gulvvarmemanifold 10+10 koster lige nu 3.199 kr. En stigning på 7,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.990 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.990 kr (07. juli 2026) og 3.284 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.199 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 10 kredse
3.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.238 kr
På lager
Leveringstid: 45-50 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Danfoss SSM manifoldst, 10+10, med endestykke
3.525 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.564 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Ssm Manifoldsæt 10+10 M/Endestykke
3.550 kr
+ 64 kr fragt
Total: 3.614 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss gulvvarmemanifold 10+10 SSM
3.850 kr
+ fri fragt
Total: 3.850 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss SSM manifoldsæt 1 10+10
3.990 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.069 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 10 kredse
4.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.038 kr
På lager
Leveringstid: 45-50 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 10 kredse
5.189 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.228 kr
På lager
Leveringstid: 45-50 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.0%

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Ventilation