Danfoss SSM gulvvarme manifold 9 kredse

Danfoss SSM gulvvarme manifold er ideel til effektiv opvarmning med sine 9 kredse. Fremstillet i robust rustfrit stål, sikrer den pålidelig drift. Med integreret udlufter og påfyldnings-/aftapningsfunktion er installation og vedligeholdelse enkel og brugervenlig.

Danfoss SSM gulvvarme manifold 9 kredse koster lige nu 2.899 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.720 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.720 kr (30. maj 2026) og 2.968 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.899 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 9 kredse
2.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss gulvvarmemanifold 9+9 SSM
2.938 kr
+ fri fragt
Total: 2.938 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Danfoss SSM manifoldst, 9+9 kredse, med endestykke, 3/4"
2.968 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.007 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss SSM manifoldsæt 1 9+9
3.608 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.687 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Ssm Manifoldsæt 9+9 M/Endestykke
4.008 kr
+ 64 kr fragt
Total: 4.072 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 9 kredse
4.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 9 kredse
4.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.6%

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Rørventiler