Danfoss SSM 1" Gulvvarmemanifold

Danfoss SSM gulvvarmemanifold sikrer effektiv gulvvarmestyring med sine fem udgange til varmekredse. Den er fremstillet af holdbart rustfrit stål og indeholder en indbygget udlufter samt påfyldnings- og aftapningsfunktioner, hvilket gør installation og vedligeholdelse nemmere.

Danfoss SSM 1" Gulvvarmemanifold koster lige nu 1.799 kr. En stigning på 12,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.593 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.593 kr (30. maj 2026) og 1.799 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 5 kredse
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Gulvvarmemanifold SSM, 5 kredse, rustfri stl, 3/4" tilslutning Danfoss
1.814 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.853 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Ssm Manifoldsæt 5+5 M/Endestykke
1.817 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.881 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss gulvvarmemanifold 5+5 SSM
1.838 kr
+ fri fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 5 kredse
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss SSM manifoldsæt 1 5+5
2.105 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.184 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 5 kredse
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 12.9%

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Rørventiler