Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerør

Danfoss SSM gulvvarmemanifold sikrer effektiv gulvvarmestyring. Den er fremstillet i robust rustfrit stål og tilbyder 7 separate kredse. Manifolden inkluderer indbygget udlufter og funktioner til påfyldning og aftapning, hvilket gør installationen enkel og driften problemfri.

Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerør koster lige nu 2.299 kr. En stigning på 8,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.129 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.129 kr (30. maj 2026) og 2.321 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.299 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 7 kredse
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss gulvvarmemanifold 7+7 SSM
2.338 kr
+ fri fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Danfoss SSM manifoldst, 7+7 med endestykke
2.431 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.470 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Ssm Manifoldsæt 7+7 M/Endestykke
2.432 kr
+ 64 kr fragt
Total: 2.496 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss SSM manifoldsæt 1 7+7
2.821 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.900 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 7 kredse
3.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 7 kredse
3.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.9%

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Rørventiler