Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerør

Danfoss SSM gulvvarmemanifold sikrer effektiv styring af din gulvvarme. Fremstillet i rustfrit stål med 12 udgange, der muliggør en fleksibel installation. Integrerede funktioner for udluftning samt påfyldning og aftapning gør vedligeholdelse nemmere.

Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerør koster lige nu 3.799 kr. En stigning på 6,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.576 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.576 kr (30. maj 2026) og 3.996 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.799 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 12 kredse
3.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss gulvvarmemanifold 12+12 SSM
3.838 kr
+ fri fragt
Total: 3.838 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Ssm Manifoldsæt 12+12 M/Endestykke
4.205 kr
+ 64 kr fragt
Total: 4.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss SSM manifoldsæt 1 12+12
4.734 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.813 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 12 kredse
5.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 12 kredse
6.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.2%

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Ventilation