Danfoss RAV 20/8 Ventilhus

Danfoss RAV 20/8 ventilhuset er et effektivt valg til dit varmeanlæg. Med sin 3/4" ligeløbende konstruktion passer det perfekt til de fleste installationer. Det er kompatibelt med termostatiske elementer som RAVV, RAVI og RAVK, hvilket sikrer optimal varmeregulering.

Danfoss RAV 20/8 Ventilhus koster lige nu 407 kr. En stigning på 4,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 389 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 389 kr (30. maj 2026) og 407 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 407 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss RAV 20/8 ventilhus ligeløbende 3/4"
407 kr
+ 39 kr fragt
Total: 446 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Danfoss RAV8 ventilhus 3/4", ligeløbende
409 kr
+ 39 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Danfoss RAV8 ventilhus 3/4", ligeløbende
429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Danfoss RAV8 ventilhus 3/4", ligeløbende
459 kr
+ 39 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Ventilhus 3/4" rav/8 ll.
460 kr
+ 39 kr fragt
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Rav 3/4 Ventilhus Ligeløb
473 kr
+ 64 kr fragt
Total: 537 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Danfoss RAV ventil 20/8, 3/4 , 013U0022
486 kr
+ 78 kr fragt
Total: 564 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss RAV ventil 20/8, 3/4 , 013U0022
548 kr
+ 79 kr fragt
Total: 627 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.6%

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Rørstykker