Danfoss RA-U radiatorventil 1/2"

Danfoss RA-U radiatorventil sikrer optimal varmefordeling i dit hjem. Med sin forindstilling er den ideel til tostrengsanlæg og passer til fremløbet i din radiator. Den gule beskyttelseshætte og pilene på ventilhuset guider dig nemt ved installation.

Danfoss RA-U radiatorventil 1/2" koster lige nu 228 kr. En stigning på 7,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 212 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 212 kr (14. maj 2026) og 228 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 228 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss RA-U 15 ventilhus ligeløbende 1/2"
228 kr
+ 39 kr fragt
Total: 267 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Danfoss radiatorventil RA-U, 1/2", ligelbende
228 kr
+ 39 kr fragt
Total: 267 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Danfoss RA-U radiatorventil, ligeløbende, 1/2"
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Danfoss RA-U radiatorventil, ligeløbende, 1/2"
259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Danfoss RA-U radiatorventil 15, 1/2 ligeløbende, 013G3234
276 kr
+ 78 kr fragt
Total: 354 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss RA-U radiatorventil 15, 1/2 ligeløbende, 013G3234
314 kr
+ 79 kr fragt
Total: 393 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Ra-U 1/2 Ligeløb Ventil
318 kr
+ 64 kr fragt
Total: 382 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Danfoss RA-U radiatorventil, ligeløbende, 1/2"
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Hjem og have