Danfoss QTL 45-60

Danfoss QTL 45-60 er en pålidelig termostatisk aktuator designet til effektiv temperaturregulering af små varmtvandsbeholdere. Udstyret med et 2 meter kapillarrør, er denne aktuator dedikeret til AVQML og kompatibel med AB-QM 3.0 DN15-ventiler, hvilket sikrer en præcis og stabil varmeautomatik.

Danfoss QTL 45-60 koster lige nu 746 kr. En stigning på 0,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 745 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 745 kr (06. juni 2026) og 789 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 746 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss termostat 45-60°C DZR Brass
746 kr
+ 39 kr fragt
Total: 785 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Danfoss QTL 45-60 føler
873 kr
+ 78 kr fragt
Total: 951 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Danfoss QTL 45/60/2M
916 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.015 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Qtl Termostat 45-60 2M Kapillarrør
921 kr
+ 64 kr fragt
Total: 985 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss QTL 45-60 føler QTL termostat til AVQML PN25, 45-60 grader, 2 meter ledning
944 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.023 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Termostater