Danfoss Icon2 Main Controller

Danfoss Icon2 Main Controller er den ideelle løsning til styring af gulvvarme i hjemmet. Med 15 kredse kan den tilpasses både kabelbaseret og trådløst, hvilket giver fleksibilitet i installationen. Den er perfekt til at optimere individuel rumregulering og sikrer en jævn og komfortabel opvarmning.

Danfoss Icon2 Main Controller koster lige nu 2.089 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.984 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.984 kr (02. april 2026) og 2.089 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.089 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Danfoss Icon2T MC styreenhed, 15 kredse, 24V
2.089 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.128 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Icon2 master regulator 24V med 15 udgange
2.198 kr
+ fri fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Danfoss Icon2 basic gulvvarme styring, trådløs og ledningsført, 15 udgange
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Danfoss Icon2 basic gulvvarme styring, trådløs og ledningsført, 15 udgange
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Danfoss Icon2 Main Controller, Basic 24V
2.425 kr
+ 64 kr fragt
Total: 2.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Danfoss Icon2 basic gulvvarme styring, trådløs og ledningsført, 15 udgange
2.768 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.807 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss Icon2 MC, Basic 24V EU Masterregulator, udg.: 15
2.843 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.922 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.7%

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: UPS-nødstrømsforsyning