Danfoss Icon2

5.0 (1 anmeldelse)

Danfoss Icon2 er en avanceret gulvvarmestyring med trådløs teknologi og 15 udgange, der sikrer effektiv regulering af rumtemperaturen. Den brugervenlige enhed installeres nemt og styres via en intuitiv app, hvilket gør den ideel til moderne hjem.

Danfoss Icon2 koster lige nu 1.689 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.679 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.679 kr (05. juli 2026) og 1.778 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.689 kr hos WATTOO.DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Danfoss Icon2T MC styreenhed, 15 kredse, 230V
1.689 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Danfoss Icon2 basic gulvvarme styring, trådløs, 15 udgange
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Icon2 master regulator 230V med 15 udgange
1.762 kr
+ fri fragt
Total: 1.762 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Danfoss Icon2 Mc Basic 230V
2.032 kr
+ 64 kr fragt
Total: 2.096 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Danfoss Icon2 basic gulvvarme styring, trådløs, 15 udgange
2.205 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss Icon2 MC, Basic, EU Masterreg. 230 V, udg.: 15
2.266 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.345 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Danfoss Icon2 basic gulvvarme styring, trådløs, 15 udgange
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Termostater