Danfoss Icon RD trådløs rumtermostat

Danfoss Icon RD trådløs rumtermostat tilbyder nem og præcis temperaturstyring i dit hjem. Med et stilfuldt design, der ligner en almindelig lyskontakt, integrerer den perfekt med moderne interiør. Termostaten monteres let på væggen og giver brugervenlig kontrol over dit varmesystem.

Danfoss Icon RD trådløs rumtermostat koster lige nu 695 kr. En stigning på 16,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 595 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 595 kr (08. april 2026) og 743 kr (08. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 695 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Danfoss Icon trådløs rumtermostat, hvid
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Danfoss Icon trådløs rumtermostat, hvid
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Danfoss Icon RD trdls rumtermostat med display, vgmonteret
756 kr
+ 39 kr fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss icon rd trådløs rumtermostat med display til montering
827 kr
+ 39 kr fragt
Total: 866 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss Icon RD WL trådløs rumtermostat med display
898 kr
+ 49 kr fragt
Total: 947 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Danfoss Icon trådløs rumtermostat, hvid
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Termostater