Danfoss Icon MC Masterregulator 24V

Bedste pris
Stabil pris
1.700kr
2.275 krSPAR 25%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Danfoss Icon MC Masterregulator 24V sikrer præcis styring af gulvvarmen med 10 udgange til termoaktuatorer. Det modulære system kan integreres som både kabelbaseret eller trådløst, hvilket giver fleksibilitet i installationen. Med det elegante design smelter rumtermostaterne diskret sammen med boligindretningen.

Danfoss Icon MC Masterregulator 24V koster lige nu 1.700 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.818 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.700 kr (30. maj 2026) og 1.818 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.700 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Danfoss Icon gulvvarme styring, ledningsført, 10 udgange
1.700 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Danfoss Icon gulvvarme styring, ledningsført, 10 udgange
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Icon Master Regulator OTA 24V med 10 udgange
1.818 kr
+ fri fragt
Total: 1.818 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Danfoss Icon MC masterregulator 24V, 10 udgange
1.878 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.917 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Danfoss Icon Master 24V 10 Kr. Ota
1.950 kr
+ 64 kr fragt
Total: 2.014 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Danfoss Icon gulvvarme styring, ledningsført, 10 udgange
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss Icon masterregulator 24V 10 kanaler OTA Zigbee
2.275 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.354 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Termostater