Danfoss Icon Master Regulator

3.5 (2 anmeldelser)

Danfoss Icon Master Regulator er en avanceret gulvvarmestyring med mulighed for 15 udgange. Designet ligner almindelige lyskontakter, hvilket gør den nem at integrere i hjemmets indretning. Systemet kan tilpasses både trådløst og ledningsført, hvilket giver fleksibilitet i installation og brug.

Danfoss Icon Master Regulator koster lige nu 1.908 kr. En stigning på 17,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.625 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.625 kr (28. marts 2026) og 2.013 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.908 kr hos LavprisVVS.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Danfoss Icon gulvvarme styring, ledningsført, 15 udgange
1.908 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.947 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Icon Master Regulator OTA 24V med 15 udgange
2.013 kr
+ fri fragt
Total: 2.013 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Danfoss Icon MC masterregulator 24V, 15 udgange
2.035 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.074 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Danfoss Icon Master 24 15Kr. Ota
2.181 kr
+ 64 kr fragt
Total: 2.245 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss Icon masterregulator 24V 15 kanaler OTA Zigbee
2.544 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.623 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Danfoss Icon gulvvarme styring, ledningsført, 15 udgange
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Danfoss Icon gulvvarme styring, ledningsført, 15 udgange
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Termostater