Danfoss FJVR Termostat

3.8 (5 anmeldelser)

Danfoss FJVR returløbstermostat er designet til automatisk at regulere temperaturer i radiatorer, konvektorer og mindre gulvvarmekredse. Med et indstillingsområde på 10-50°C sikrer den en jævn varmefordeling og energieffektivitet i dit hjem. Den leveres med et praktisk spændebånd for nem montering.

Danfoss FJVR Termostat koster lige nu 284 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 269 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 269 kr (17. april 2026) og 285 kr (08. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 284 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss FJVR følerelement 10-50°, hvid
284 kr
+ 39 kr fragt
Total: 323 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Danfoss FJVR returlbstermostat, 10 til 50 C, hvid
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Danfoss Fjvr Omr 10 50°c Neutral Skala
299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Danfoss følerelement FJVR med spændebånd, 10-50°
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Danfoss FJVR termostatisk følerelement, omr 10 50øC, neutral skala, 003L1040
322 kr
+ 78 kr fragt
Total: 400 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Danfoss Fjvr Termostat
358 kr
+ 64 kr fragt
Total: 422 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Danfoss følerelement FJVR med spændebånd, 10-50°
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Danfoss følerelement FJVR med spændebånd, 10-50°
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss FJVR termostatisk følerelement, omr 10 50øC, neutral skala, 003L1040
451 kr
+ 79 kr fragt
Total: 530 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Eludstyr