Danfoss FJVR Returløbsventil 1/2"

Danfoss FJVR returløbsventil er designet til at regulere returløbstemperaturen fra radiatorer, konvektorer og mindre gulvvarmesystemer. Ventilen sikrer effektiv temperaturstyring og kan monteres i både radiatorer og gulvvarmekredse. Den er nem at installere og giver præcis kontrol over vandgennemstrømningen.

Danfoss FJVR Returløbsventil 1/2" koster lige nu 249 kr. En stigning på 9,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 227 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 227 kr (16. april 2026) og 249 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 249 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Danfoss FJVR returløbsventil, vinkelløbende, 1/2"
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss FJVR ventilhus 12" retur vinkelløbende
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Danfoss FJVR returventil, 1/2", vinklet
250 kr
+ 39 kr fragt
Total: 289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Danfoss FJVR returløbstermostat 1/2 Vl, 003L1013
264 kr
+ 78 kr fragt
Total: 342 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Danfoss FJVR Returløbstermostat 1/2 vinkelløbende
277 kr
+ 49 kr fragt
Total: 326 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Danfoss FJVR returløbsventil, vinkelløbende, 1/2"
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fjvr 1/2 Vinkell. Ventil
301 kr
+ 64 kr fragt
Total: 365 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss FJVR returløbstermostat 1/2 Vl, 003L1013
359 kr
+ 79 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Danfoss FJVR returløbsventil, vinkelløbende, 1/2"
359 kr
+ 39 kr fragt
Total: 398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Hjem og have