Danfoss FJVR 1/2" returløbsventil

Danfoss FJVR returløbsventil styrer effektivt returløbstemperaturen fra radiatorer og gulvvarmesystemer. Ventilen sikrer en jævn varmefordeling og kan installeres i både radiatorer og gulvvarmekredse. Den er ideel til små til mellemstore varmeinstallationer og tilbyder pålidelig temperaturstyring.

Danfoss FJVR 1/2" returløbsventil koster lige nu 230 kr. En stigning på 6,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 217 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 217 kr (16. april 2026) og 230 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 230 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss FJVR ventilhus 1/2" retur ligeløbende
230 kr
+ 39 kr fragt
Total: 269 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Danfoss FJVR returventil, 1/2", lige
230 kr
+ 39 kr fragt
Total: 269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Danfoss FJVR returløbsventil, ligeløbende, 1/2"
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Danfoss FJVR returløbstermostat 1/2 Ll , 003L1014
257 kr
+ 78 kr fragt
Total: 335 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Danfoss Returløbstermostat 1/2 FJVR lige
274 kr
+ 49 kr fragt
Total: 323 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Danfoss FJVR returløbsventil, ligeløbende, 1/2"
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fjvr 1/2 Ligel. Ventil
295 kr
+ 64 kr fragt
Total: 359 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Danfoss FJVR returløbsventil, ligeløbende, 1/2"
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss FJVR returløbstermostat 1/2 Ll , 003L1014
360 kr
+ 79 kr fragt
Total: 439 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Hjem og have