Danfoss EV220B 15 EPDM Reparationssæt

Danfoss EV220B 15 EPDM reparationssæt er ideelt til vedligeholdelse af din ventil. Sættet inkluderer nødvendige dele som O-ringe og ventilplade, der sikrer optimal drift og forlænget levetid for din EV220B ventil.

Danfoss EV220B 15 EPDM Reparationssæt koster lige nu 426 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 426 kr (07. april 2026) og 426 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 426 kr hos VVS.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
VVS.dk favicon
VVS.dk
Danfoss ev220b resv.sæt 15
426 kr
+ 49 kr fragt
Total: 475 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Reparationssæt danfoss ev220b 15b epdm
435 kr
+ 39 kr fragt
Total: 474 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Reservedelsst til EV220B 15 NC EPDM Danfoss
467 kr
+ 39 kr fragt
Total: 506 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Danfoss EV220, 15, EPDM, servicesæt
498 kr
+ 78 kr fragt
Total: 576 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss EV220, 15, EPDM, servicesæt
509 kr
+ 79 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Hjem og have