Danfoss Aveo RA/V Servicetermostat

Danfoss Aveo RA/V Servicetermostat er designet til præcist at regulere temperaturen i dit hjem. Den er udstyret med indbygget føler og passer til RA/V ventiler med en diameter på 34 mm. Termostaten har et indstillingsområde fra 7 til 28°C og er beskyttet med frostsikring, hvilket sikrer en pålidelig ydeevne i alle sæsoner.

Danfoss Aveo RA/V Servicetermostat koster lige nu 299 kr. En stigning på 7,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 277 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 277 kr (09. juni 2026) og 299 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 299 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Danfoss Aveo RA/V servicetermostat med pakdåse, hvid
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Aveo RA/V servicetermostat med indbygget føler og servicepakdåse
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Danfoss Aveo servicetermostat RA/V, inkl. pakdse
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Danfoss Aveo RA/V servicetermostat med pakdåse, hvid
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Danfoss Aveo servicetermostat med pakdåse. 34 mm. RA/V
334 kr
+ 78 kr fragt
Total: 412 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Danfoss Aveo RA/V servicetermostat med pakdåse, hvid
339 kr
+ 39 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Danfoss Aveo Service 7-28°C
370 kr
+ 64 kr fragt
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss Aveo servicetermostat med pakdåse. 34 mm. RA/V
405 kr
+ 79 kr fragt
Total: 484 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Fotoalbum