Damixa Tradition køkkenarmatur, krom

Damixa Tradition køkkenarmatur i krom kombinerer klassisk design med moderne funktionalitet. Armaturet har 2 greb, keramisk regulering og en svingtud, hvilket gør det velegnet til traditionelle køkkener, hvor både æstetik og brugervenlighed er vigtige. Vandforbruget er maks. 12 l/min ved 300 kPa, og armaturet er i støjgruppe 1.

Damixa Tradition køkkenarmatur, krom koster lige nu 1.289 kr. En stigning på 11,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.160 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.160 kr (19. juni 2026) og 1.289 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.289 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa Tradition kkkenarmatur, C-tud, 2-grebs, Krom
1.289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa Tradition køkkenarmatur, krom
1.289 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa Tradition køkkenbatteri, krom
1.328 kr
+ fri fragt
Total: 1.328 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa Tradition køkkenarmatur, krom
1.454 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa Tradition køkkenarmatur, krom
1.499 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Damixa Tradition køkkenbatteri med keramisk regulering svingtud
1.827 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.876 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Damixa