Damixa TMC kar-/brusearmatur

Damixa TMC kar-/brusearmatur kombinerer elegant design med avanceret funktionalitet. Med vandsparefunktion og skoldningsbeskyttelse sikrer det både sikkerhed og komfort. Ideel til både moderne og klassiske badeværelser.

Damixa TMC kar-/brusearmatur koster lige nu 1.340 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.275 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.275 kr (13. juni 2026) og 1.403 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.340 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa TMC kar-/brusearmatur, krom/sort
1.340 kr
+ fri fragt
Total: 1.340 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa TMC kararmatur, krom
1.368 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.407 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa TMC Termostatisk kar/brusearmatur med sorte hndtag, krom
1.523 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.562 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa TMC kar-/brusebat. fork. Med sorte greb. u/rosetter 27650.00S
1.654 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.733 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa TMC kararmatur, krom
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Damixa TMC kar-brusebatteri krom/sort afgang op og nedad
1.739 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.788 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa TMC kararmatur, krom
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.2%

Specifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Vandhanegreb