Damixa Titan Køkkenarmatur

Damixa Titan køkkenarmatur kombinerer stilfuldt design med funktionalitet. Med sin 2-grebs betjening og Eco-Klik vandsparefunktion er det let at regulere vandforbruget. En keramisk regulering sikrer holdbarhed, mens svingtuden med 120° begrænsning gør daglig brug enkel og effektiv.

Damixa Titan Køkkenarmatur koster lige nu 672 kr. En stigning på 15,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 581 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 581 kr (19. juni 2026) og 672 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 672 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa titan køkkenbatteri krom
672 kr
+ 39 kr fragt
Total: 711 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa Titan kkkenarmatur, C-tud, 2-grebs, Krom
672 kr
+ 39 kr fragt
Total: 711 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa Titan køkkenarmatur, krom
714 kr
+ 39 kr fragt
Total: 753 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa Titan køkkenarmatur, krom
752 kr
+ 39 kr fragt
Total: 791 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa Titan køkkenarmatur, krom
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa Titan køkkenarmatur 2-grebs
959 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.7%

Specifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Vandhaner