Damixa Temperaturreguleringsgreb 27855 Sort

Damixa temperaturreguleringsgreb er designet til TMC brusearmaturer og giver præcis kontrol over vandtemperaturen. Med et elegant sort design passer det perfekt ind i moderne badeværelser. Dette greb, model 27855, sikrer en problemfri og komfortabel bruseoplevelse.

Damixa Temperaturreguleringsgreb 27855 Sort koster lige nu 226 kr. En stigning på 7,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 210 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 210 kr (11. april 2026) og 243 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 226 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa temperaturregulering greb i sort
226 kr
+ 39 kr fragt
Total: 265 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa temperaturreguleringsgreb
242 kr
+ 39 kr fragt
Total: 281 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Damixa Temperaturregulerings greb 27855 Sort
286 kr
+ 78 kr fragt
Total: 364 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa temperatur regulering greb til TMC
292 kr
+ 39 kr fragt
Total: 331 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa temperaturgreb til TMC brusearmatur, sort
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa Temperaturregulerings greb 27855 Sort
310 kr
+ 79 kr fragt
Total: 389 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Damixa temperatur regulering greb til TMC 27855 Sort
320 kr
+ 49 kr fragt
Total: 369 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa temperatur regulerings greb t/TMC, sort
359 kr
+ 39 kr fragt
Total: 398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Hjem og have