Damixa Space Håndvaskarmatur

Damixa Space håndvaskarmaturet kombinerer elegant design med praktisk funktionalitet. Dette krombelagte 1-grebs armatur har en keramisk kartusche, der sikrer holdbarhed og præcision. Med Eco-Save vandsparefunktion og anti-skoldningsteknologi tilbyder det både sikkerhed og komfort til dit badeværelse.

Damixa Space Håndvaskarmatur koster lige nu 440 kr. En stigning på 13,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 388 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 388 kr (08. juli 2026) og 440 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 440 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa Space håndvaskarmatur, krom
440 kr
+ 39 kr fragt
Total: 479 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa Space hndvaskarmatur, krom
440 kr
+ 39 kr fragt
Total: 479 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa Space håndvaskarmatur, krom
469 kr
+ 39 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Space Håndvaskarmatur Uden Bundventil
474 kr
+ 64 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Damixa Space Badeværelse Armatur Krom : Erling Christensen Møbler
509 kr
+ fri fragt
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Damixa Space et-grebs håndvaskarmatur. Uden bundventil
516 kr
+ 78 kr fragt
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa Space håndvaskarmatur, krom
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa Space håndvaskarmatur, krom
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa Space et-grebs håndvaskarmatur. Uden bundventil
655 kr
+ 79 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 13.4%

Specifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Vandhaner