Damixa Space Håndvaskarmatur

Damixa Space håndvaskarmatur kombinerer stilfuldt design og funktionalitet. Udstyret med en keramisk kartusche sikrer det nem regulering af vandtemperaturen. Den integrerede Eco-Save vandsparefunktion reducerer vandforbrug, mens anti-skoldningsfunktionen giver ekstra sikkerhed. Det forkromede et-grebs armatur passer perfekt til moderne badeværelsesinteriører.

Damixa Space Håndvaskarmatur koster lige nu 548 kr. En stigning på 16,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 469 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 469 kr (08. juli 2026) og 548 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 548 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa Space hndvaskarmatur, popup bundventil, krom
548 kr
+ 39 kr fragt
Total: 587 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa Håndvaskarmatur med popup bundventil krom
556 kr
+ 39 kr fragt
Total: 595 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa Space håndvaskarmatur, krom
585 kr
+ 39 kr fragt
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Space Håndvaskarmatur Med Bundventil
648 kr
+ 64 kr fragt
Total: 712 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Damixa Space Håndvaskarmatur 1-grebs krom med bundventil
662 kr
+ 89 kr fragt
Total: 751 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa Space håndvaskarmatur, krom
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa Space håndvaskarmatur, krom
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa Space et-grebs håndvaskarmatur med push bundventil
831 kr
+ 79 kr fragt
Total: 910 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 16.9%

Specifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Vandhaner