Damixa Silhouet S håndvaskarmatur

Damixa Silhouet S håndvaskarmatur kombinerer skandinavisk design og funktionalitet. Det er skabt i samarbejde med Halskov & Dalsgaard Design, hvilket sikrer et elegant og tidløst udtryk. Armaturet har en praktisk push-open bundventil, perfekt til det moderne badeværelse.

Damixa Silhouet S håndvaskarmatur koster lige nu 1.049 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 982 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 982 kr (08. juli 2026) og 1.101 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.049 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa Silhouet S håndvaskarmatur, krom
1.049 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.088 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa silhouet håndvaskarmatur med push bundventil small, krom
1.104 kr
+ fri fragt
Total: 1.104 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa Silhouet hndvaskarmatur small, krom, med push-open bundventil
1.122 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.161 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa Silhouet S håndvaskarmatur, krom
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa Silhouet håndvaskarmatur Small, med antiskoldning og eco save. Krom
1.360 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa Silhouet S håndvaskarmatur, krom
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.8%

Specifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Vandhaner