Damixa Silhouet køkkenarmatur

Damixa Silhouet køkkenarmatur kombinerer elegant skandinavisk design med praktisk funktion. Den høje U-tud er 120° svingbar, hvilket giver optimal fleksibilitet ved køkkenvasken. Med Eco save vandsparefunktion og antiskoldningsteknologi er dette armatur både miljøvenligt og sikkert i brug.

Damixa Silhouet køkkenarmatur koster lige nu 1.468 kr. En stigning på 12,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.308 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.308 kr (24. april 2026) og 1.468 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.468 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa Silhouet køkkenarmatur, stål
1.468 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.507 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa Silhouet køkkenarmatur steel PVD
1.506 kr
+ fri fragt
Total: 1.506 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa Silhouet kkkenarmatur, U-tud, 1-grebs, steel
1.519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa Silhouet køkkenarmatur, stål
1.670 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa Silhouet køkkenarmatur, stål
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa silhouet køkkenarmatur steel . Med høj svingtud
1.859 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Vandhaner