Damixa Silhouet kararmatur, børstet messing

Damixa Silhouet kararmatur i børstet messing PVD er et termostatarmatur til kar og brus. Armaturet har integreret omskifter og keramisk kartusche. Designet er slankt og tidløst, hvilket gør det velegnet til både moderne og klassiske badeværelser. Inkluderer rosetter og excentrikker, og har standard 150 mm CC tilslutning.

Damixa Silhouet kararmatur, børstet messing koster lige nu 2.398 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.249 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.249 kr (03. juni 2026) og 2.468 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.398 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa Silhouet kararmatur, børstet messing
2.398 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.437 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa Silhouet termostatarmatur til kar/brus børstet messing PVD
2.437 kr
+ fri fragt
Total: 2.437 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa Silhouet kararmatur, brstet messing
2.626 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.665 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa Silhouet kararmatur, børstet messing
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa Silhouet kararmatur, børstet messing
2.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa silhouet tmc kar/brus armatur med tud. Børstet messing pvd
3.006 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.085 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Damixa