Damixa Silhouet HS1 brusesæt

Bedste pris
Stabil pris
8.699kr
12.028 krSPAR 28%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Damixa Silhouet HS1 brusesæt kombinerer elegance med funktionalitet. Det indbyggede design i børstet messing passer perfekt ind i moderne badeværelser. Sættet inkluderer både hoved- og håndbruser for maksimal komfort og brugervenlighed.

Damixa Silhouet HS1 brusesæt koster lige nu 8.699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 8.819 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 8.699 kr (19. juli 2026) og 8.819 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 8.699 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa Silhouet HS1 indbygningsbrusest brstet messing
8.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 8.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa Silhouet HS1 komplet indbygning til brus, børstet messing
8.764 kr
+ fri fragt
Total: 8.764 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa Silhouet HS1 brusesæt, vandbesparende, børstet messing
9.359 kr
+ 39 kr fragt
Total: 9.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa Silhouet HS1 brusesæt, vandbesparende, børstet messing
10.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 10.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa Silhouet HS1 brusesæt, vandbesparende, børstet messing
11.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 11.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa Silhouet HS1 indbygning bad komplet pakke. Børstet messing
12.028 kr
+ 79 kr fragt
Total: 12.107 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Brusehoveder