Damixa Silhouet håndvaskarmatur, small, steel pvd

Damixa Silhouet håndvaskarmatur small i steel er et vandbesparende armatur uden bundventil. Det har et enkelt, skandinavisk design og er udstyret med ECO vandsparefunktion samt perlator med rub clean, der gør det nemt at fjerne kalk. Armaturet passer til dig, der ønsker funktionelt og tidløst design til badeværelset.

Damixa Silhouet håndvaskarmatur, small, steel pvd koster lige nu 1.229 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.169 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.169 kr (03. juni 2026) og 1.264 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.229 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa Silhouet håndvaskarmatur, stål
1.229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa Silhouet håndvaskarmatur, small, steel pvd
1.260 kr
+ fri fragt
Total: 1.260 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa Silhouet håndvaskarmatur, stål
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa Silhouet hndvaskarmatur small, rustfri stl, uden bundventil
1.425 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.464 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa silhouet håndvaskarmatur small. Steel . Uden bundventil
1.559 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa Silhouet håndvaskarmatur, rustfrit stål
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Damixa