Damixa Silhouet Flex

4.0 (1 anmeldelse)

Damixa Silhouet Flex er et brusesæt i krom med tre forskellige stråletyper, der nemt vælges via en knap på brusehovedet. Brusehovedet har en diameter på 110 mm og er udstyret med Rub-Clean funktion, så kalk let kan fjernes med en finger. Sættet har et maksimalt vandforbrug på 9 l/min og leveres med glider, sæbeskål og 1500 mm bruseslange. Designet er slankt og tidløst, hvilket passer ind i både moderne og klassiske badeværelser.

Damixa Silhouet Flex koster lige nu 841 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 800 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 800 kr (03. juni 2026) og 908 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 841 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa Silhouet Flex brusesæt, vandbesparende, krom
841 kr
+ 39 kr fragt
Total: 880 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa Silhouet Flex brusesæt, 3 stråletyper, krom
852 kr
+ 39 kr fragt
Total: 891 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa Silhouet Flex brusesæt, vandbesparende, krom
979 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa silhouet flex brusesæt 3 indstillingsmuligheder. Krom
1.153 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.232 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa Silhouet 110 mm brusestangst, 784mm brusestang, 3 sprays, krom
1.234 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.273 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa Silhouet Flex brusesæt, vandbesparende, krom
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Damixa