Damixa Silhouet Bundventil

4.8 (5 anmeldelser)

Damixa Silhouet bundventil i krom er en klassisk og funktionel løsning til dit badeværelse. Med dens push-open funktion åbner og lukker du nemt ventilen med et let tryk. Denne model er designet med overløb, hvilket gør den ideel til håndvaske med denne funktion.

Damixa Silhouet Bundventil koster lige nu 238 kr. En stigning på 12,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 212 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 212 kr (25. april 2026) og 244 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 238 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa bundventil push up
238 kr
+ 39 kr fragt
Total: 277 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa Silhouet Push-Up bundventil, klik, krom
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa bundventil, push-open, krom
262 kr
+ 39 kr fragt
Total: 301 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa bundventil, push-open, krom
302 kr
+ 39 kr fragt
Total: 341 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Damixa Bundventil 1 1/4 klik funktion. Med overløb. Krom
364 kr
+ 78 kr fragt
Total: 442 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Krom Bundventil Push Up 1 1/4"
372 kr
+ 64 kr fragt
Total: 436 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa Bundventil 1 1/4 klik funktion. Med overløb. Krom
383 kr
+ 79 kr fragt
Total: 462 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa bundventil, push-open, krom
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Vandhaner