Damixa Silhouet

Damixa Silhouet er et komplet brusesystem i et enkelt, skandinavisk design. Systemet inkluderer et Thermixa termostatarmatur, bruserstang, hovedbruser med én funktion og håndbruser med tre funktioner. Begge brusere har Rub Clean, som gør det let at fjerne kalk. Silhouet-serien kombinerer funktion og design, så det passer ind i både moderne og klassiske badeværelser.

Damixa Silhouet koster lige nu 7.153 kr. En stigning på 4,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.828 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.828 kr (09. maj 2026) og 7.157 kr (30. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.153 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa Silhouet brusesystem, børstet messing
7.153 kr
+ fri fragt
Total: 7.153 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa Silhouet brusesæt, vandbesparende, børstet messing
7.508 kr
+ 40 kr fragt
Total: 7.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa Silhouet brusesystem, brstet messing
7.508 kr
+ 99 kr fragt
Total: 7.607 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa Silhouet brusesæt, vandbesparende, børstet messing
8.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 8.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa Silhouet brusesæt, vandbesparende, børstet messing
8.799 kr
+ 40 kr fragt
Total: 8.839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa silhouet brusersystem. Børstet messing pvd
9.698 kr
+ 79 kr fragt
Total: 9.777 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Damixa