Damixa Reparationssæt 48012

Bedste pris
Stabil pris
225kr
399 krSPAR 44%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Damixa Reparationssæt 48012 er det ideelle valg til vedligeholdelse af dit køkkenarmatur fra Serie 20/40/44/50. Med sliddele sikrer sættet nem reparation og forlænger levetiden af din vandhane. Perfekt for dem, der ønsker at holde deres køkkenarmatur i optimal stand.

Damixa Reparationssæt 48012 koster lige nu 225 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 17,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 273 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 225 kr (03. juli 2026) og 273 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 225 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa reparationssæt A20/40/44/50
225 kr
+ 39 kr fragt
Total: 264 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa reparationssæt sliddele til køkkenbatteri
247 kr
+ 39 kr fragt
Total: 286 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Damixa Rep.Sæt 48012 til Serie 20/40/44/50
293 kr
+ 78 kr fragt
Total: 371 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa reparationsst S20/40/44/50
298 kr
+ 39 kr fragt
Total: 337 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa Rep.Sæt 48012 til Serie 20/40/44/50
318 kr
+ 79 kr fragt
Total: 397 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa reparationssæt 48012
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa reparationssæt serie 47 20/40/44/50
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Hjem og have