Damixa Pine køkkenarmatur

Damixa Pine køkkenarmatur kombinerer skarpe linjer med bløde former for et unikt design. Udstyret med keramisk kartusche og eco save funktion sikrer det både stil og vandbesparelse i køkkenet.

Damixa Pine køkkenarmatur koster lige nu 1.170 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.133 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.133 kr (03. juli 2026) og 1.305 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.170 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa Pine køkkenarmatur, stål
1.170 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.209 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa Pine kkkenarmatur, U-tud, 1-grebs, steel
1.305 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.344 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa Pine køkkenarmatur, stål
1.349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa Pine køkkenarmatur med høj g-tud steel PVD
1.351 kr
+ fri fragt
Total: 1.351 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa Pine køkkenarmatur, stål
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Damixa Pine køkkenarmatur høj g-tud, rub clean, 8l/min, steel
1.492 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.521 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa Pine køkkenarmatur høj g-tud, rub clean, 8l/min, steel
1.580 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.659 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.3%

Specifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Vandhaner