Damixa Pine køkkenarmatur

Damixa Pine køkkenarmatur kombinerer elegance med funktionalitet. Med en høj svingtud og keramisk kartusche får du præcis kontrol over vandstrømmen. Det stilrene kromdesign passer perfekt ind i moderne køkkener, mens Eco-Save vandsparefunktionen hjælper med at reducere forbrug. Ideel til den kvalitetsbevidste, der ønsker både form og funktion.

Damixa Pine køkkenarmatur koster lige nu 627 kr. En stigning på 8,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 581 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 581 kr (19. juni 2026) og 627 kr (04. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 627 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa pine køkkenbatteri med høj svingtud
627 kr
+ 39 kr fragt
Total: 666 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa Pine kkkenarmatur, U-tud, 1-grebs, krom
645 kr
+ 39 kr fragt
Total: 684 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa Pine køkkenarmatur, krom
650 kr
+ 39 kr fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa Pine køkkenarmatur, krom
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Pine Køkkenarmatur Med Høj G-Svingtud
740 kr
+ 72 kr fragt
Total: 812 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa Pine køkkenarmatur, krom
746 kr
+ 39 kr fragt
Total: 785 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Damixa pine køkken høj g-tud
766 kr
+ 49 kr fragt
Total: 815 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa Pine køkkenarmatur med høj tud
884 kr
+ 79 kr fragt
Total: 963 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Vandhaner