Damixa Pine køkkenarmatur

Damixa Pine køkkenarmatur kombinerer stilfuldt design med funktionalitet. Udstyret med keramisk kartusche, anti-skoldning, og Eco-Save vandsparefunktion kan du nyde en behagelig og sikker vandoplevelse. Svingtuden med 120° begrænsning giver fleksibilitet i daglig brug, mens Rub Clean sikrer nem vedligeholdelse.

Damixa Pine køkkenarmatur koster lige nu 545 kr. En stigning på 4,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 521 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 521 kr (03. juni 2026) og 545 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 545 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa Pine køkkenarmatur, krom
545 kr
+ 39 kr fragt
Total: 584 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa Pine kkkenarmatur, Lav tud, 1-grebs, Krom
545 kr
+ 39 kr fragt
Total: 584 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa Pine køkkenarmatur, krom
553 kr
+ 39 kr fragt
Total: 592 kr
På lager
Leveringstid: 10-15 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
PINE KØKKENARMATUR MED LAV TUD
627 kr
+ 78 kr fragt
Total: 705 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa Pine køkkenarmatur, krom
638 kr
+ 39 kr fragt
Total: 677 kr
På lager
Leveringstid: 10-15 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa Pine køkkenarmatur, krom
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 10-15 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Pine Køkkenarmatur Med Lav Tud
659 kr
+ 64 kr fragt
Total: 723 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa Pine køkkenarmatur. Med svingbar tud
818 kr
+ 79 kr fragt
Total: 897 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.4%

Specifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Vandhaner