Damixa Pine Håndvaskarmatur

Damixa Pine håndvaskarmatur kombinerer et unikt design med funktionalitet. Udstyret med keramisk kartusche, anti-skoldning og Eco-Save, sikrer det både sikkerhed og vandbesparelse. Med Rub Clean-funktion er det desuden nemt at vedligeholde og holde fri for kalk.

Damixa Pine Håndvaskarmatur koster lige nu 471 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 467 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 467 kr (03. juli 2026) og 509 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 471 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa Pine håndvaskarmatur, krom
471 kr
+ 39 kr fragt
Total: 510 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa pine håndvaskarmatur uden bundventil
506 kr
+ 39 kr fragt
Total: 545 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Damixa Håndvaskearmatur Pine Krom : Erling Christensen Møbler
509 kr
+ fri fragt
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa Pine hndvaskarmatur, krom
524 kr
+ 39 kr fragt
Total: 563 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Damixa Pine håndvaskbatteri uden bundventil med koldstart
597 kr
+ 78 kr fragt
Total: 675 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa Pine håndvaskbatteri uden bundventil med koldstart
653 kr
+ 79 kr fragt
Total: 732 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Pine Håndvaskarmatur Uden Bundventil
688 kr
+ 64 kr fragt
Total: 752 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa Pine håndvaskarmatur, krom
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa Pine håndvaskarmatur, krom
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Vandhaner