Damixa Osier køkkenarmatur

Damixa Osier køkkenarmatur kombinerer moderne og klassisk design med en praktisk udtrækbar bruser, der gør madlavning og rengøring til en leg. Med kromfinish passer det perfekt ind i ethvert køkkenmiljø og tilbyder funktionalitet uden at gå på kompromis med stil.

Damixa Osier køkkenarmatur koster lige nu 2.076 kr. En stigning på 4,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.979 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.979 kr (03. juni 2026) og 2.199 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.076 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa Osier køkkenarmatur, udtrækstud, krom
2.076 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.115 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa Osier køkkenarmatur, udtrækstud, krom
2.318 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.357 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa Osier køkkenarmatur med udtræk, krom
2.363 kr
+ fri fragt
Total: 2.363 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa Osier kkkenarmatur, C-tud, 1-grebs, Krom
2.384 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.423 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa Osier køkkenarmatur, udtrækstud, krom
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa Osier køkkenarmatur med udtræksbar bruser
2.801 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.880 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.9%

Specifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Vandhaner