Damixa Keramikmodul 3/4"

Damixa keramikmodul 3/4" er ideel til reparation af G-Type vægmonterede batterier. Dette robuste modul sikrer en langvarig og pålidelig ydelse, hvilket gør det perfekt til dig, der ønsker at vedligeholde dit armatur uden besvær.

Damixa Keramikmodul 3/4" koster lige nu 261 kr. En stigning på 4,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 249 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 249 kr (09. april 2026) og 290 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 261 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa reparationssæt keramikmodul 3/4" S72
261 kr
+ 39 kr fragt
Total: 300 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa reparationssæt keramikmodul 3/4
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa keramikmodul 3/4" til S.72
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa Reperationsst keramikmodul 3/4" S72
334 kr
+ 39 kr fragt
Total: 373 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Damixa kit keramikmodul 3/4 til G-type na
357 kr
+ 78 kr fragt
Total: 435 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Damixa Rep.sæt keramikmodul til G 3 indbygget brus/vægbatteri
366 kr
+ 49 kr fragt
Total: 415 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa kit keramikmodul 3/4 til G-type na
374 kr
+ 79 kr fragt
Total: 453 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa keramikmodul til G-Type 23449
429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Hjem og have