Damixa Håndhjul 48040 Serie 47

5.0 (1 anmeldelse)

Opgrader dit badeværelsesarmatur med Damixa Håndhjul 48040 Serie 47. Ideelt til indbygningsarmaturer, giver dette håndhjul et stilfuldt look og forbedrer håndtering. Et pålideligt valg til både kar og bruser, der sikrer langvarig funktionalitet.

Damixa Håndhjul 48040 Serie 47 koster lige nu 250 kr. En stigning på 7,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 232 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 232 kr (03. maj 2026) og 250 kr (04. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 250 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Damixa håndhjul til serie 47
250 kr
+ 39 kr fragt
Total: 289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Damixa reparationssæt håndtag serie 47
250 kr
+ 39 kr fragt
Total: 289 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Damixa Håndhjul 48040 Serie 47
286 kr
+ 78 kr fragt
Total: 364 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Damixa hndhjul serie 47 48040
292 kr
+ 39 kr fragt
Total: 331 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Damixa Håndhjul Serie 47
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Damixa Håndhjul 48040 Serie 47 til kar/bruser
301 kr
+ 49 kr fragt
Total: 350 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Damixa Håndhjul 48040 Serie 47
310 kr
+ 79 kr fragt
Total: 389 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Damixa håndhjul komplet til serie 47 til indbygningsarmaturer
359 kr
+ 39 kr fragt
Total: 398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Hjem og have