Daiwa Morethan AGS Longbow 10'2

Bedste pris
Stabil pris
4.339kr
4.449 krSPAR 2%
hos Lystfisk DK
På lagerFri fragtLaveste

Daiwa Morethan AGS Longbow 10'2 spinnestangen er din ideelle makker til kystfiskeri. Med SVF Nanoplus-klinge og AGS kulfiberøjer sikrer den letvægt, suveræn præcision og følsomhed. Oplev en forbedret kastepræcision og ydelse, der tilpasser sig forskellige forhold.

Daiwa Morethan AGS Longbow 10'2 koster lige nu 4.339 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.339 kr (01. marts 2026) og 4.339 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.339 kr hos Lystfisk DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lystfisk DK favicon
Lystfisk DK
Daiwa Morethan AGS Spin-102"-5-25 gr.
4.339 kr
Total: 4.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Daiwa Morethan AGS Longbow 102 5-25gr
4.419 kr
+ fri fragt
Total: 4.419 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Daiwa Morethan AGS Spin
4.420 kr
+ fri fragt
Total: 4.420 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Daiwa Morethan AGS Spinnestang MORETHAN AGS SPIN 102" 5-25G
4.449 kr
+ fri fragt
Total: 4.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Daiwa
Kategori: Fiskestænger
materiale: Grafit
stangens længde: 3,1 m
type: Spinner