Dahua DHI-LM27-B200S
4.8 (20 anmeldelser)
Dahua DHI-LM27-B200S
+ FRI FRAGT
På lager
Steget 5.6%
Dahua DHI-LM27-B200S er en 27-tommer LED-skærm, der tilbyder en skarp Full HD opløsning på 1920 x 1080. Med HDMI- og VGA-tilslutninger samt en opdateringshastighed på 75 Hz, er den ideel til både arbejde og underholdning. Skærmen har en lysstyrke på 250 cd/m² og en VA-panelteknologi, hvilket sikrer levende farver og dyb kontrast.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dahua DHI-LM27-B200S 27 1920 x 1080 VGA HDMI 100Hz
+ fri fragt
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Dahua LM27-B200S LED Skærm. 27" Fuld HD. Sort
Leveringstid: 1-3 hverdage
Prishistorik
Steget 5.6%