Dahua DHI-LM24-B200S
Dahua DHI-LM24-B200S
På lager
Faldet 6.0%
Dahua DHI-LM24-B200S er en 23,8" Full HD skærm med 100Hz opdateringsfrekvens og VA-panel, der leverer dyb kontrast og klare billeder. Den ultra-smalle ramme og metalfod sikrer et stilrent setup til gamere og krævende brugere. Med 178° betragtningsvinkler og anti-blue light teknologi er skærmen ideel til lange gaming sessions.
Sammenlign priser
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
24" Dahua DHI-LM24-B200S
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Byens it favicon
Byens it
Gaming skærm - 24" FHD Skærm Dahua DHI-LM24-B200S • VA • 100Hz • HDMI/VGA
Leveringstid: 4 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dahua DHI-LM24-B200S 23.8 1920 x 1080 VGA HDMI 100Hz
+ fri fragt
Leveringstid: 1-2 dage
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Leveringstid: 1-2 dage
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Skærm Dahua led 23,8" Sort
+ fri fragt
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Prishistorik
Faldet 6.0%