Dahle 560 Guillotine

Bedste pris
Stabil pris
1.325kr
2.179 krSPAR 39%
hos Hertels Boresko
På lagerFri fragtLaveste

Dahle 560 guillotine er en professionel skæremaskine, der leverer præcise skæreresultater med kapacitet til op til 25 ark ad gangen. Den er udstyret med en sikkerhedsskærm og et stabilt metalbord med skridsikre gummifødder, hvilket gør den ideel til kontorbrug, hvor præcision og sikkerhed er afgørende. Med en skærelængde på 340 mm og et anlægsbord i passende størrelse, er den velegnet til A4-ark og daglig brug.

Dahle 560 Guillotine koster lige nu 1.325 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.325 kr (16. april 2026) og 1.325 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.325 kr hos Hertels Boresko.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Skæremaskine Dahle 560 A4
1.325 kr
+ fri fragt
Total: 1.325 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Dahle 560 guillotine - A4, blå, stål
1.359 kr
+ 119 kr fragt
Total: 1.478 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Skæremaskine Dahle 560
1.577 kr
+ fri fragt
Total: 1.577 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Dahle skæremaskine, m. håndtag Dahle 560
1.625 kr
+ fri fragt
Total: 1.625 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Other Skæremaskine Dahle 560 4007885005607 Modsvarer: N/A
2.179 kr
Total: 2.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dahle
Kategori: Skære- og prægningsværktøjer til håndarbejde