D-Link M30 Aquila Pro AI

D-Link M30 Aquila Pro AI er en avanceret mesh-router, der leverer hurtig og pålidelig Wi-Fi 6-dækning til hjemmet. Den tilbyder sømløs internetforbindelse med AI-optimeret netværk og kan let udvides for større boliger. Med dual-band teknologi og forældrekontrol sikrer den en sikker og effektiv internetoplevelse.

D-Link M30 Aquila Pro AI koster lige nu 398 kr. En stigning på 14,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 347 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 347 kr (07. marts 2026) og 409 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 398 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
D-Link AQUILA PRO AI M30 Wireless router Wi-Fi 6
398 kr
+ 39 kr fragt
Total: 437 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link M30 Dual-band Wi-fi 6 Hvid, Blå 4 Intern
499 kr
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link M30 Dual-band Wi-fi 6 Hvid, Blå 4 Intern
499 kr
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
D-link Aquila Pro Ai Wi-fi 6 Ax3000 Dual-band Mesh Router
520 kr
+ 40 kr fragt
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
D-Link Aquila Pro AI WiFi 6 AX3000 Router
563 kr
Total: 563 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Dlink Aquila Pro Ai Wi-fi 6 Ax3000 Dual-band Mesh Router
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
D-Link M30 Aquila Pro AI Mesh-router AX3000
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
D-Link Aquila Pro AI Wi-Fi 6 AX3000
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Aquila Pro AI WiFi 6 AX3000 Router
1.059 kr
Total: 1.059 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dlink
Kategori: Netværk