D-Link M30 Aquila Pro AI

4.8 (274 anmeldelser)
D-Link M30 Aquila Pro AI
Bedste pris
Stabil pris
763kr
1.789 krSPAR 57%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

D-Link M30 Aquila Pro AI er et mesh-system med to enheder, der leverer hurtigt og stabilt Wi-Fi 6-netværk i hele hjemmet. Med dual-band AX3000-teknologi, avanceret antennedesign og AI-optimering får du forbedret dækning, kapacitet og effektivitet. Systemet understøtter flere samtidige enheder, har forældrekontrol og WPA3-kryptering, og kan let udvides med flere enheder for større rækkevidde. Nem opsætning via app og stemmestyring med Alexa eller Google Assistant.

D-Link M30 Aquila Pro AI koster lige nu 763 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 871 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 763 kr (21. juli 2026) og 871 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 763 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
D-Link AQUILA PRO AI M30 AX3000 Smart Mesh Router Wireless router Wi-Fi 6
763 kr
+ 39 kr fragt
Total: 802 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
D-link Aquila Pro Ai Wi-fi 6 Ax3000 Dual-band Mesh Router 2 Stk.
860 kr
+ 40 kr fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
D-Link Aquila Pro AI WiFi 6 AX3000 Mesh 2-pack
1.120 kr
Total: 1.120 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
D-Link M30-2 Aquila Pro AI Mesh-system AX3000 2-pack
1.149 kr
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
D-Link Aquila Pro AI Wi-Fi 6 AX3000
1.159 kr
+ fri fragt
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Aquila Pro AI WiFi 6 AX3000 Mesh 2-pak
1.789 kr
Total: 1.789 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Broer og routere