D-Link M30 Aquila Pro AI

4.8 (274 anmeldelser)
D-Link M30 Aquila Pro AI
Bedste pris
Stabil pris
271kr
1.059 krSPAR 74%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

D-Link M30 Aquila Pro AI er en avanceret mesh-router med Wi-Fi 6-teknologi, der giver hurtig og stabil trådløs dækning i hele hjemmet. Med AX3000 dual-band-hastigheder, fem interne antenner og mulighed for at udvide netværket med flere enheder, er den velegnet til streaming, gaming og smart home-enheder. Nem opsætning og administration via app samt avancerede sikkerhedsfunktioner som forældrekontrol og WPA3-kryptering.

D-Link M30 Aquila Pro AI koster lige nu 271 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 35,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 423 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 271 kr (25. juli 2026) og 423 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 271 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
D-Link AQUILA PRO AI M30 Wireless router Wi-Fi 6
271 kr
+ 39 kr fragt
Total: 310 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
D-link Aquila Pro Ai Wi-fi 6 Ax3000 Dual-band Mesh Router
330 kr
+ 40 kr fragt
Total: 370 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
D-Link M30 Aquila Pro AI Mesh-router AX3000
499 kr
Total: 499 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link M30 Dual-band Wi-fi 6 Hvid, Blå 4 Intern
499 kr
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
D-Link Aquila Pro AI WiFi 6 AX3000 Router
563 kr
Total: 563 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Router Wireless Ax3000 Wi-Fi 6
703 kr
+ 64 kr fragt
Total: 767 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
D-Link Aquila Pro AI Wi-Fi 6 AX3000
819 kr
+ fri fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Aquila Pro AI WiFi 6 AX3000 Router
1.059 kr
Total: 1.059 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Netværk