D-Link M15 Eagle Pro AI

4.3 (176 anmeldelser)
D-Link M15 Eagle Pro AI
Bedste pris
Stabil pris
774kr
1.349 krSPAR 43%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

D-Link M15 Eagle Pro AI mesh-systemet tilbyder avanceret trådløs dækning op til 370 m² med Wifi 6 teknologi. Perfekt til moderne hjem med mange enheder, sikrer systemet hurtig og stabil internetforbindelse. Det er nemt at installere og kan udvides med flere noder for endnu større dækning.

D-Link M15 Eagle Pro AI koster lige nu 774 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 811 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 774 kr (01. marts 2026) og 811 kr (07. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 774 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System Wi-Fi 6 Mesh router 802.11a/b/g/n /ac/ax
774 kr
+ 39 kr fragt
Total: 813 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link Eagle Pro Ai M15 2-pack
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
D-LINK M15-2 EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System 2 Pack
854 kr
Total: 854 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link Eagle Pro Ai M15 2-pack
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
D-link Eagle Pro Ai Ax1500 Mesh System 2-pak
970 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.010 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
D-Link M15 Eagle Pro AI mesh-system AX1500 2-pakke
999 kr
Total: 999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Eagle Pro AI AX1500 WiFi 6 mesh system
1.349 kr
Total: 1.349 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dlink
Kategori: Broer og routere