D-Link G530V2 5G NR Wi-Fi 6 AX3000 Router

Bedste pris
Stabil pris
1.494kr
2.889 krSPAR 48%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

D-Link G530V2 5G NR Wi-Fi 6 AX3000 Router kombinerer 5G NR og Wi-Fi 6 for hurtig og stabil internetforbindelse. Routeren har indbygget SIM-kortslot til 5G-netværk, understøtter både 1 Gigabit WAN- og LAN-port, og tilbyder WPA3-kryptering samt EN 303 645-certificering. Den er velegnet til streaming, gaming og tilslutning af flere enheder uden at gå på kompromis med ydeevnen. Nem opsætning og mulighed for forældrekontrol og gæste-Wi-Fi.

D-Link G530V2 5G NR Wi-Fi 6 AX3000 Router koster lige nu 1.494 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 14,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.744 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.494 kr (16. juli 2026) og 1.744 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.494 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link G530v2 Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band 5g Hvid
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
D-link 5g Nr Ax3000 Wi-fi 6 Router G530
1.860 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.900 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
D-Link G530V2 5G NR Wi-Fi 6 AX3000 Router
1.869 kr
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
D-Link 5G NR AX3000 Wi-Fi 6 Router
2.669 kr
+ fri fragt
Total: 2.669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Wi-Fi 6 AX3000 Router – 5G NR-kompatibilitet
2.889 kr
Total: 2.889 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Broer og routere